Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Debiutanci: Kim są posłowie z Ruchu Palikota

Utworzony przez GwiazDa, 15 października 2011 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Widać MISIA że chodzisz nisko w parterze u swojego idola.
Jesli do mnie piszesz, to sie mylisz, bo nie chodzę, ani nisko, ani wysoko ani tez po środku.Palikot nie jest zadnym moim idolem, a nawet nie głosowałam na jego Ruch. Tak jak i inni politycy nie budzi mojego zaufania. Uwaząm go za osobę spełniajaca swoje polityczne fanaberie. A jego program ułożony jest bardziej pod większe zaistnienie na scenie politycznej. I nie ze wszystkimi jego założeniami programowymi sie zgadzam, ale nie mam też nic przeciwko temu,że skoro już jest, żeby swoimi trochę ekstrawaganckimi pomysłami rozwiążał kilka kontrowersyjnych spraw w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za ludzie pisza ze ksieza to obludnicy ze biora pieniadze za nauke religii, a zapytam tego pana czy ruch palikta zrezygnuje z doplat panstwa do parti wyborczych jak to owczesnie glosili.... NIE . bo jak tlumacza czemu maja rezygnowac jak takie jest prawo .... Kur.... Rece Opadaja Banda Nieukow i Chamow, kolejni kolesie co chca napchac swoje kieszenie Pozdrawiam wszystkich co glosowali na RP Ruch Palikota .... Ja pi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent bolek napisał:
Co to za ludzie pisza ze ksieza to obludnicy ze biora pieniadze za nauke religii, a zapytam tego pana czy ruch palikta zrezygnuje z doplat panstwa do parti wyborczych jak to owczesnie glosili.... NIE . bo jak tlumacza czemu maja rezygnowac jak takie jest prawo .... Kur.... Rece Opadaja Banda Nieukow i Chamow, kolejni kolesie co chca napchac swoje kieszenie Pozdrawiam wszystkich co glosowali na RP Ruch Palikota .... Ja pi......
Oj biorą biora księża pieniądze za naukę religii w szkołach, tak jak pozostali nauczyciele. Robi sie z nich nawet nauczycieli mianowanych, takich o wiekszych przywilejach nawet finansowych, a kto wie może z czasem władze swieckie nadadzą im przywileje nauczycieli dyplomowanych. I dlaczegóż to ruch Palikota ma zrezygnować z dopłat panstwa. Przeciez o niczym takim nie mówili, a jedynie o wstrzymaniu dotacji budżetowych dla wszystkich partii, a wiec wtedy i im nie będa przysługiwac. Nie sztuka wymagać od jednych dobrowolnego zrezygnowania z tego na czym sie pozostali ochoczo pasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko głośno trąbią o Panie P. a premier zaciera raczki, bo cisza o benzynie po 5,30; o nowo pisanym bydżecie (poprzedni był wyborczy) w którym będą już zapisane faktyczne podwyżki wszelkich podatków, akcyz itd... ciemny ten nasz naród... niestety... Cały ten Ruch to nic innego jak przykrywka dla PO: Ostatni tydzień wszystkie media tylko o krzyżu w sejmie, a gdzie najdroższa benzyna w historii, o szalenie drożejącej żywności, o noworocznej podwyżsce za prąd (pakiet klimatyczny)??? Czy ten kraj nie ma większych problemów niż krzyz, ciemny narodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy tylko głośno trąbią o Panie P. a premier zaciera raczki, bo cisza o benzynie po 5,30; o nowo pisanym bydżecie (poprzedni był wyborczy) w którym będą już zapisane faktyczne podwyżki wszelkich podatków, akcyz itd... ciemny ten nasz naród... niestety... Cały ten Ruch to nic innego jak przykrywka dla PO: Ostatni tydzień wszystkie media tylko o krzyżu w sejmie, a gdzie najdroższa benzyna w historii, o szalenie drożejącej żywności, o noworocznej podwyżsce za prąd (pakiet klimatyczny)??? Czy ten kraj nie ma większych problemów niż krzyz, ciemny narodzie?
A tam przesadzasz.Rozmowa o jednym nie wyklucza poruszania innych kwestii. A tutaj rozmawiamy tylko o tym , o czym traktował artykuł.Ale też podwyzka cen, która była bardziej niz pewna, nie musi nam przesłaniać innych spraw dotyczących naszego kraju. I mimo wszystko o podwyżce paliwa media bębniły i zaznaczały , ze jej niższa cena spowodowana była wyborami. I to było do przewidzenia, ze programy wyborcze i to wszystkich partii zostały ułożone pod wybory, a po nich ich realizacja zostanie odsunięta na dalszy plan, a zacznie sie ratowanie finansów panstwa za wszelką cenę.Ale chociazby, ostatnią nowoscią jak opłata ZUSu za nianie, nie dołozyliśmy sobie jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...